O nas

GLOGISTYK SP. Z O.O. jest operatorem logistycznym specjalizującym się przede wszystkim w szeroko pojętym transporcie drogowym. Spółka została założona pod koniec 2008 roku w Warszawie i szybko zajęła pewną pozycję na rynku spedycyjnym dzięki zatrudnionej tu wysoko wykwalifikowanej kadrze spedytorów i wiarygodności biznesowej.

Misja firmy
Naszą misją jest świadczenie usług logistycznych na najwyższym poziomie poprzez optymalizację przewozów i kosztów klienta oraz szacunek dla biznesu. Szanujemy pracę, siebie nawzajem, naszych klientów, partnerów biznesowych, kontrahentów. Jesteśmy rzetelni, solidni i konkurencyjni.

Wizja firmy
Stale zajmować liczącą się pozycję na rynku logistycznym oraz stale znajdować się wśród firm uznanych za wiarygodne biznesowo. Rozszerzać działalność poprzez obsługę coraz większej ilości klientów nie zadowolonych z pracy obsługujących ich „molochów transportowych” oraz dążących do obniżenia kosztów transportu własnych towarów.

Konkurencyjne korzyści dla naszych Kilentów
GLOGISTYK SP Z O.O. jest idealnym partnerem w przypadku gdy duże firmy logistyczne oferują za niski poziom usług lub zbyt wysokie stawki, a małe firmy specjalistyczne nie są w stanie zapewnić stałego wywozu ładunków. GLOGISTYK SP Z O.O. posiada rozbudowaną sieć logistyczną partnerów biznesowych w kraju i za granicą. Zapewniamy wysoką jakość usług transportowych i logistycznych za korzystną cenę, o czym przekonało się wiele znaczących firm handlowych.

Docelowość
Coraz częściej przedsiebiorstwa handlowe koncentrują się na swojej działalności podstawowej, korzystając z outsourcing'u by w ten sposób optymalizować koszty i skupiać się na coraz skuteczniejszej sprzedaży towarów. Coraz częśiej to właśnie kosztowna i uciążliwa obługa logistyczna jest zlecana firmom specjalistycznym. W tym celu zawierane są umowy współpracy z operatorami logistycznymi, zawierające uzgodnienia dotyczące świadczenia usług.

Integrator Procesów Logistycznych
Elastyczna struktura GLOGISTYK SP Z O.O. umożliwia natychmiastowe reagowanie na zmiany na rynku przewozów i dopasowanie się do wymogów Klienta. Specjalistyczne programy spedycyjne opracowane przez logistyków oraz systemy informatyczne umożliwiają nam realizację, kontrolę i ewaluację zleceń Klientów. GLOGISTYK SP Z O.O. stosuje zasadę jednego centralnego punktu informacyjnego, który wraz z Państwem wybiera i ustala optymalną formę transportu, zakres kontroli, formę przekazu informacji i dokumentacji.

Jakość
GLOGISTYK SP Z O.O. dąży do osiągnięcia najwyższego poziomu jakości. Jest to konieczne do utrzymania usług na wysokim poziomie, a także do ich optymalizacji. Jest to możliwe dzięki ciągłej kontroli i strukturalnym ulepszeniom systemów funkcjonowania, ale przede wszystkim dzięki naszej wysoko wykfalifikowanej kadrze z wieloletnim doświadczeniem pracy w spedycji.    "Dziękujemy wszystkim naszym klientom, że jesteście z nami, powierzacie nam coraz większą ilość przewozów i polecacie nas innym."

    - Zarząd Glogistyk Sp. z o.o.