Transport samochodowy

GLOGISTYK SP Z O.O. gwarantuje wysoką jakość usług spedycyjnych po konkurencyjnych stawkach, jak również profesjonalną obsługę transportów.

Transport całopojazdowy krajowy
Obejmujący obszar całej Polski zespół kompetentnych spedytorów zapewnia rzetelną realizację usług, a dzięki optymalizacji transportu również możliwość kompleksowej obsługi i korzystne stawki. Stała współpraca ze sprawdzonymi przewoźnikami, połączona z monitorowaniem stanu taboru, jakości przewozów, zakresu i ważności posiadanego ubezpieczenia pozwala na zapewnienie klientowi pełnego bezpieczeństwa transakcji, w których realizacji uczestniczymy.

Transport całopojazdowy międzynarodowy
Klient jest obsługiwany przez spedytorów i dyspozytorów, posiadających wieloletnie doświadczenie zawodowe w spedycji krajowej i międzynarodowej. Nasze transporty są ubezpieczone.
Oferujemy codzienne transporty całosamochodowe pojazdami z naczepami typu: 13,6 ldm plandeka, skrzynia, firana, mega, jak również zestawy, izotermy i chłodnie. Współpraca ze sprawdzonymi partnerami w całej Europie i na innych kontynentach zapewnia nam optymalizację kosztową transportu oraz możliwość skutecznego działania poza granicami naszego kraju. Realizujemy regularne transporty z /do: Holandii, Belgii, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Niemiec, Krajów Skandynawskich, Anglii, Czech, Słowacji, Węgier, Polski, Krajów Nadbałtyckich, Rumunii, Bułgarii, Słowenii i Chorwacji etc.

Transport drobnicowy
GLOGISTYK SP Z O.O. realizuje transporty na terenie całej Europy. Jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom kompletne rozwiązania i organizację transportu ładunków spożywczych i przemysłowych. Jest to możliwe gdyż współpracujemy na stałe z wielu koncesjonowanymi przewoźnikami na terenie Europy.

wstecz