Glogistyk Sp. z o.o. gwarantuje wysoką jakość usług spedycyjnych po konkurencyjnych stawkach, jak również profesjonalną obsługę transportów. Obejmujący obszar całej Polski zespół kompetentnych spedytorów zapewnia rzetelną realizację usług, a dzięki optymalizacji transportu również możliwość kompleksowej obsługi i korzystne stawki. Stała współpraca ze sprawdzonymi przewoźnikami, połączona z monitorowaniem stanu taboru, jakości przewozów, zakresu i ważności posiadanego ubezpieczenia pozwala na zapewnienie Klientowi pełnego bezpieczeństwa transakcji, w których realizacji uczestniczymy. Wszystkie nasze transporty są ubezpieczone.
Realizowane kierunki:

Głównym obszarem działania jest transport krajowy i międzynarodowy. Oferujemy przewozy całopojazdowe, ponadgabarytowe, częściowe, drobnicowe jak i doładunki. Dysponujemy zróżnicowanym taborem (naczepy typu: 13,6 ldm plandeka, skrzynia, firana, mega, jak również zestawy, izotermy i chłodnie).
Dzięki współpracy na stałe z wieloma koncesjonowanymi przewoźnikami na terenie Europy, jesteśmy w stanie zaproponować naszym Klientom kompletne rozwiązania i organizację transportu ładunków zgodnie z ich oczekiwaniami i potrzebami.

Magazynowanie to jeden z kluczowych elementów działalności logistycznej, dzięki któremu możliwa jest realizacja wielu funkcji w przedsiębiorstwach. Odgrywa ono główną rolę zarówno w działalności przedsiębiorstw, gospodarce produkcyjnej, jak również w funkcjonowaniu łańcuchów dostaw.
Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów oferujemy krótkoterminowe lub długoterminowe składowanie towaru, magazynowanie w składzie celnym, magazynowanie ładunków neutralnych lub niebezpiecznych. Możemy  zorganizować na Państwa potrzeby załadunek, rozładunek i przeładunek towaru z różnych środków transportu.
W każdym przypadku jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jesteśmy organizacyjnie przygotowani do uruchomienia magazynu, punktu przeładunkowego pod konkretne potrzeby Klienta, w miejscu zapewniającym świadczenie usług logistycznych na wysokim poziomie całego łańcucha transportowego.

W związku z dużą konkurencją na rynku, logistyka stała się jednym z najbardziej strategicznych obszarów działalności każdej firmy. Chcąc obniżyć koszty i poprawić wyniki, przedsiębiorstwa coraz częściej decydują się zlecać część lub całość swoich łańcuchów dostaw podmiotom zewnętrznym.
Glogistyk Sp. z o.o. wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom. Zgodnie z wolą Klienta przejmujemy na siebie obowiązki logistyczne. Dzięki temu nasi Klienci mogą lepiej wykorzystywać własne zasoby rzeczowe, ludzkie, informacyjne czy finansowe i skupić się na swojej podstawowej działalności. Świadczymy usługi logistyczne w oparciu o sieć placówek zlokalizowanych na terenie kraju. Poprzez zlecenie nam usług logistycznych Klient może skoncentrować się na swojej działalności podstawowej. O rozwiązania logistyczne, kontrole towaru, udostępnienie i poszerzenie powierzchni magazynowych, monitorowanie i informowanie o pozycji ładunku zadbają nasi fachowcy. Korzyścią Klienta jest zaoszczędzony czas i obniżka kosztów transportu. Jesteśmy przygotowani organizacyjnie i kadrowo do otwierania nowych filii Glogistyk Sp. z o.o., w pobliżu miejsca działalności naszego Klienta, jeśli rodzaj i charakter powierzonych nam zadań tego wymaga.