Naszą misją jest świadczenie usług logistycznych na najwyższym poziomie poprzez optymalizację przewozów i kosztów klienta oraz szacunek dla biznesu. Szanujemy pracę, siebie nawzajem, naszych klientów, partnerów biznesowych, kontrahentów. Jesteśmy rzetelni, solidni i konkurencyjni.

Stale zajmować liczącą się pozycję na rynku logistycznym i ciągle znajdować się wśród firm uznanych za wiarygodne biznesowo. Rozszerzać działalność poprzez obsługę coraz większej ilości klientów niezadowolonych z dotychczasowej współpracy i dążących do obniżenia kosztów transportu własnych towarów.

Glogistyk Sp. z o.o. w celu utrzymania usług na wysokim poziomie oraz ich optymalizacji dąży do osiągnięcia najwyższego poziomu jakości. Jest to możliwe dzięki ciągłej kontroli i strukturalnym ulepszeniom systemów funkcjonowania jak również dzięki zatrudnionej tu wysoko wykwalifikowanej kadrze z wieloletnim doświadczeniem pracy w spedycji.

„Dziękujemy wszystkim naszym klientom, że jesteście z nami, powierzacie nam coraz większą ilość przewozów i  polecacie nas  innym.”
Zarząd Glogistyk Sp. z o.o.

co robimy ?

Transport

Gwarantujemy wysoką jakość usług spedycyjnych po konkurencyjnych stawkach. Zespół kompetentnych spedytorów zapewnia rzetelną realizcję usług. Oferujemy transport całopojazdowy, drobnicowy, krajowy a także zagraniczny

Magazynowanie

Możliwość przechowywania towarów długotrwale lub na krótki okres, a także w składzie celnym.Posiadamy magazyn w Warszawie spełniający wszelkie normy przechowywania wina i artykułów spożywczych..