Magazynowanie

Magazynowanie towaru jest ważną usługą w całym pakiecie logistycznym. Krótkotrwałe lub długotrwałe składowanie towaru, magazynowanie w składzie celnym, magazynowanie ładunków neutralnych lub niebezpiecznych. GLOGISTYK SP Z O.O. może zorganizować na Państwa potrzeby załadunek, rozładunek i przeładunek towaru z różnych środków transportu.
W każdym przypadku GLOGISTYK SP Z O.O. jest do Państwa dyspozycji. Jesteśmy organizacyjnie przygotowani do uruchomienia magazynu, punktu przeładunkowego pod konkretne potrzeby klienta w miejscu zapewniającym świadczenie usług logistycznych na wysokim poziomie całego łańcucha transportowego.

Poza magazynowaniem towaru GLOGISTYK SP Z O.O. jest umiejętnym partnerem przy załadunku, rozładunku i przeładunku towaru. Oferujemy również usługi pakowania, rozpakowywania, wypakowywania i przepakowywania towaru.

Rozwiązania partnerskie
Poprzez zlecenie usług logistycznych GLOGISTYK SP Z O.O., mogą się Państwo koncentrować na swojej podstawowej działalności. Rozwiązania logistyczne, kontrole towaru, udostępnienie powierzchni magazynowych, monitorowanie i informowanie o pozycji Państwa ładunku, oddajecie Państwo w ręce zaufanego operatora logistycznego, który zatroszczy się o całkowitą optymalizację projektu logistycznego Państwa produków. Korzyścią Kliena jest obniżka kosztów, wzrost wydajności i dzięki temu znaczny wzrost zysków.

wstecz